Versailles og Paris
Besøk Versailles , med en guidet tur i palasset, og se de Kongelige apartementer, Speilhallen og Dronningens Soverom . Etter palasset vil du ha tid for deg selv til å oppdage den vakre parken som omkranser palasset.
Etter Versailles kjører vi tilbake til Paris, der vi blir servert lunsj. (3 retters meny, ingen drinker) på en restaurant i hjertet av Paris. På ettermiddagen vil du bli med på en bytur i Paris, og se alle de store monumentene i Paris (med lydkommentarer) som Place de l'Opera, Place de la Concorde, Louvre, Champs-Elysees, Arc de Triomphe, Invalides, Pont-Neuf, Place de la Bastille, Notre-Dame, Luxembourg-hagene, Saint-Germain des Prés og Eiffeltårnet .
Etter byturen vil du bli tilbudt en en times lag tur på Seinen, med kommentarer, slik at du kan beundre de vakre broene og lære mer om byens historie.
Turen ender med en heistur opp til 2. etasje i Eiffel tårnet, som viser deg et flott panorama av Paris.
Viktig informasjon :
- De rondleiding wordt in het Engels gegeven!
- Turen er på Engelsk!
- Varighet: Nesten 10 timer.
- Barn: 4 til 17 år.
- Turen starter klokken 08:45 daglig, unntatt mandag.
- Cruise-billett, inngang til Versailles, lunsj (ingen drikke), inngang til Eifelltårnet er inkludert i prisen!
- På visse dager er inngangsbillett til hagen IKKE inkludert i turprisen. Dette må du da betale direkte ved Versailles.
- Turen starter ved CityRama/Parisvision, 3 Rue Der Pyramides, 75001 Paris og slutter ved Eiffeltårnet.
Veldig bra 4.0
Reviews from 1 customer reviewsBestill billetter
Versailles og Paris
Vennligst vær på denne adresse ikke senere enn 20 min før avreise:
CityRama & ParisVision
2 Rue Des Pyramides
75001 Paris.
Versailles og Paris
Turen starter klokken 08:45 daglig, unntatt mandag.
Retninger
Ta metrolinje 1 til Tuileries stasjon
Se på et kart

Guidene var bra. Maten på lunsjen dårlig. Trolig bedre å bestille halvdagsturer enn heldags, da det i praksis er 2 separate halvdags som liksom er satt sammen uten særlig plan og informasjon.
14-MAI-2013