Opplev Paris på land, i vann og i luften
Den første delen av turen er en busstur med lyd-guide (tilgjengelig på 13 språk inkl. Engelsk, spansk, fransk, tysk, italiensk, nederlandsk og portugisisk). Her får du høre om historien til Paris mens du beundrer byens viktigste torg, broer, gater og bygninger - for eksempel: Operaplassen, Concorde, Champs-Elysees, Triumfbuen, Trocadero-plassen, Les Invalides, Pont-Neuf, Bastille-plassen og selvfølgelig Eiffeltårnet.
Ta et cruise på Seinen
Bussdelen av denne sightseeingturen ender ved foten av Eiffeltårnet. Her blir du ønsket velkommen ombord på en av de tre trimaranene som tilhører Bateaux Parisiens for den andre delen av turen: En times cruise nedover Seinen. Med sine store vinduer er disse båtene perfekt designet for å beundre den vakre byen. Denne delen av turen består også av lyd-guide tilgjengelig på 13 språk.
Slipp køen til Eiffeltårnet
Cruiset slutter ved foten av Eiffeltårnet, hvor du unngår de lange køene og går direkte til heisen som frakter deg opp til andre etasje av Eiffeltårnet. Den fantastiske panoramautsikten over Paris er siste del av turen.
Har du lyst til å avslutte turen med lunsj i Eiffeltårnet er vår tur Paris Essential - som inkluderer en deilig 2-retters lunsj på Resaurant Tour Eiffel - kanskje noe for deg?